niedziela, 5 stycznia 2014

SPAM

Zanin cokolwiek tutaj zamieścisz, proszę przeczytaj ten krótki "regulamin".
Pozwoliłam sobie takowy napisać, bo czemu by nie?

 1. Reklamy swoich blogów lub informacje o nowych rozdziałach, proszę zostawiać tylko i wyłącznie w tej zakładce. Nie liczcie, że spam pod rozdziałami będzie przeze mnie czytany. Momentalnie go usuwam, nawet na niego nie zerkając.
 2. Z pewnością wejdę na Twoje opowiadanie, jeśli Ty zainteresujesz się moim. Sami wiecie, że to miłe, gdy ktoś zostawi komentarz doceniając jakąkolwiek pracę. Dlatego oczekuję tego od Was. Jesteś tutaj tylko po to aby się zareklamować? W takim razie, nawet nie trudź się z zostawianiem spamu.
 3. Nie czytam wszystkiego. Do tego zaliczają się przede wszystkim opowiadania o 1D, JB. Już dość naczytałam się takich fanficków i mam już ich dość. I dotyczy to wszelkiego rodzaju. Nie interesuje mnie, że historia różni się od innych.
 4. Wolę czytać opowiadania, które dopiero zaczynają swoją działalność, więc te które mają powyżej 6 rozdziałów odpadają.
 5. Przeczytany spam- usuwam.

Dziękuję za (nie) uwagę.

10 komentarzy:

 1. Historia Emilii Zielonki jeszcze się nie skończyła... Ona dopiero się zacznie.
  Dorosłość. Problemy. Obowiązki. Decyzje.
  Czy da radę? Czy będzie w stanie temu wszystkiemu podołać?
  A co będzie jeśli pewne osoby powrócą, inne odejdą? Jej życie wywróci się do góry nogami.
  Ale jest o wiele silniejsza od tej nastoletniej dziewczyny. Jest kobietą.
  no-rain-norainbow.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam na drugą część opowiadania, której premiera będzie 05-06 września. Jeśli nie masz ochoty czytać I części, możesz zacząć od drugiej, ponieważ będzie ona dość inna. Aby dowiedzieć się więcej zapraszam na mojego bloga, gdzie dodałam notkę, w której wszystko jest wyjaśnione ;)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam: vampire-and-hunter.blogspot.com/

  Nastoletnia Lucille nie ma w sobie nic ze zwykłej nastolatki. Ma dziewiętnaście lat, a w swoim życiu zabiła już tyle wampirów, że trudno jest to nawet zliczyć. Jest nastoletnią łowczynią wampirów, pewną siebie i zabójczą. Dobre czasy kończą się jednak, kiedy razem z kilkoma innymi łowcami, a w tym z najlepszą przyjaciółką Everly i chłopakiem Haydenem, zostają wysłani do Mystic Falls - nowej mekki wampirów, by oczyścić miasto z krwiopijców. Na początku wszystko idzie zgodnie z planem, jednak pewnego wieczoru, cała grupa Lucille ginie w nieznanych okolicznościach. Lucille staje przed nowym zadaniem: musi ich odnaleźć, tylko czy nie jest już za późno?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do Zwiastunolandii :)

  http://zwiastuno-landia-emerald.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Miki jest zwykłą nastolatką z Polski. Jej życie nie jest zbytnio ciekawe, ale oczywiście do momentu. A wszystko zaczęło się czerwcowego wieczora, kiedy Liam Payne dał jej follow na twitterze.
  Zapraszam na mojego bloga: http://pokonac-grawitacje.blogspot.com
  xo

  OdpowiedzUsuń
 5. Katalog blogów z opowiadaniami, refleksjami oraz pamiętnikami. Chciałabym pokazać innym blogi warte uwagi, dlatego też między innymi założyłam tego bloga, aby zaprezentować wyjątkowość każdego bloga. Wierzę, że każdy ma w sobie to coś. Serdecznie zapraszam!

  http://uporzadkowane.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. zapraszam na rozdział trzeci na http://drownedl.blogspot.com/ :) całuję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak łatwo można zniszczyć wszystko co się budowało przez lata - związek, małżeństwo, rodzinę. Jednakże umiejętności, które się zdobywa zawsze będą z tobą. Na rozstaju dróg stawała niejednokrotnie Taylor. Kobieta o wielu twarzach. Nie da się jej przekupić. Zawsze walczy do końca. Która twarz jest prawdziwa?
  http://gorycz-snu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubisz fantastkę? Chcesz poznać świat, który pozwoli Ci się oderwać od szarej rzeczywistości? Jeśli tak, to wpadnij na moje blogi:
  http://ostatni-wladca.blogspot.com/
  oraz
  http://she-is-hitman.blogspot.com/
  Daj porwać się przygodom bohaterów i na chwilę zapomnij o szarej codzienności!
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj w świecie pełnym bólu, cierpienia i łez. Zapraszam Cię, abyś towarzyszył Michaelowi w walce o przetrwanie. Tu, gdzie słońce nigdy nie wstaje... w roku 2150. http://ostatniasluzba.blogspot.com/2016/01/rozdzia-i-nowy-dom.html

  OdpowiedzUsuń